W dzisiejszych czasach konsumenci zdają sobie sprawę z ekologicznych wyzwań, przed którymi stoi współczesny człowiek. Każdy z nas chciałby poprawić sytuację, w jakiej znajduje się nasza planeta dla nas samych, jak i dla przyszłych pokoleń oraz ograniczyć negatywny wpływ przemysłu na nasze zdrowie. Na stronie Ragsy znajdziemy tylko produkty zaprojektowane pod kątem dbałości  o środowisko i zdrowie konsumentów, a to wszystko w wyjątkowej, designerskiej oprawie.  

Ekologiczne produkty i ich wpływ na nasze zdrowie

Marki dostępne na stronie są starannie selekcjonowane pod kątem zrównoważonej produkcji oraz ich składu. Wszystkie produkty dostępne na stronie są wyprodukowane w sposób ekologiczny, jak również są wolne od szkodliwych substancji takich jak BPA i ftalany. Każdego dnia produkowana jest ogromna ilość plastiku, który trafia do środowiska naturalnego, zanieczyszczając wodę, żywność i powietrze. Butelki PET, jednorazowe foliowe torby, słomki rozkładają się wiele lat, emitując substancje endokrynnie czynne, szkodliwe nie tylko dla środowiska, ale również dla ludzkiego zdrowia. Wszechobecny plastik, w którym często przechowujemy żywność składa się z substancji, które mają możliwość migracji do pożywienia. Bisfenol, jeden ze składników plastikowych opakowań, przedostaje się do żywności jak i płynów, a ma negatywny wpływ na zdrowie nawet gdy przyjmowany jest w niewielkich ilościach. Nie tylko to co jemy, ma znaczenie dla naszego zdrowia, to jak przechowujemy żywność również jest kluczowe. Kupując na stronie Moja Butelka nie musimy szczegółowo sprawdzać składu materiałów, z których wykonane są produkty. Firma oferuje tylko towary o bezpiecznym i ekologicznym składzie.

 

https://ragsy.pl/kategoria-produktu/butelki-termiczne/

Niepowtarzalny design ekologicznych akcesoriów

Aspekt środowiskowy i zdrowotny są niezwykle ważne, ale właściciele sklepu nie poszli na kompromis w kwestii walorów użytkowych i designu oferowanych produktów. Ekologiczne produkty wielu ludziom kojarzą się z nijakością ascetycznym minimalizmem. Moja butelka udowadnia, że to nieprawda. Niezależnie od tego, jaki styl prezentujemy, każdy znajdzie na stronie coś dla siebie.

Produkty dostępne na stronie to ekologiczne i designerskie wersje produktów, których używamy na co dzień. Na stronie znajdziemy:

  • kubki termiczne
  • butelki termiczne
  • butelki dla dzieci
  • słomki wielorazowe
  • akcesoria ekologiczne
  • bidony
  • kubki do kawy
  • filtry do wody
  • lunch boxy
  • maski wielorazowe.

Wybór dobrej jakości produktów wielorazowych to troska o środowisko i nasze zdrowie. Odwiedź stronę ragsy.pl i przekonaj się, jak szeroką gamę ekologicznych produktów oferuje ten sklep internetowy!


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *