DZIEŃ 1: MUSI KOCHAĆ ZWIERZĘTA

Razem ze mną. Moje serce było tak, jakby uderzyło go ciężarówka. Nowy rok spędziliśmy na rowerze tandemowym. Moi przyjaciele zasugerowali, że może to być lato Chandlera. Jednak nie czułem przyjemności ani zalotności – byłem nieszczęśliwy i musiałem zjeść cały ser. Podczas gdy lubiłem relaksować się na wzajemnej łyżce, związek wkroczył w nowy, głośny i szybki wiek, w którym dwudziestokilkulatkowie tacy jak ja mogą mieć pięć dat tygodniowo, po prostu przesuwając bezpośrednio po swoich telefonach. Poprzednim razem byłem samotny, Tinder nie istniał. Ani forum Lulua, na którym dziewczyny krytykują randkę mężczyzn z Facebooka za pomocą hashtagów, takich jak #WantsKidsYesterday, ani dziesiątki dodatkowych nowych elektronicznych programów randkowych. Tylko w wieku 27 lat miałem profesjonalną pomoc. Dlatego w duszy pełnego zanurzenia (i zerwania Band-Aid) zsunąłem się z sofy i wkroczyłem w świat współczesnych relacji na 10 dni niszczących strefę komfortu. Oto mój dziennik.

Brakuje miejsca, odtwarzana jest niepoprawna melodia. W końcu siedzę u Romcomsa, mężczyzny, który bawił się z moją randką na ich FLARE fotografii). Wprowadzam się na imprezę z okazji premiery filmu, a także kierownik mnie uderza. Dostaję jego numer i telefon, ale wydaje się zakłopotany i pyta, czy coś jest nie tak. Rozmawiamy jednak przez godzinę, ale nie mam od niego wiadomości. „Och”, Sofi mnie potem skarci. „Nigdy nie dzwonisz, jesteś SMS-em! Lub czcisz na Twitterze”. Zapisuję tę radę w moim „WTF” Rolodex. Jesteśmy zwolennikami i kilkoma manierami, a kilka dni później otrzymuję od niego wiadomość e-mail.

DZIEŃ 2: WYKONANIE LISTY

Zastrzegam sobie konsultację z profesjonalistką randkową w Toronto, Christine Hart, która prowadzi Pięć tygodni temu, mój 2-letni związek rozstał się Strzelaj z tym kawałkiem wpada. Jest doktorantem z zamiłowaniem do kieszeni

DZIEŃ 3: TINDER

Bardziej niż skrzydełka z kurczaka w barze, Christina Walkinshaw, której wyjątkowy występ. Po 10 dniach nie jestem gotowa na randki z moim pełnym etatem, ale wyczuwam Squaresa, a ponadto przypomina Josepha Gordona-Levitta. Bardziej niż piwa omawiamy Whit Do pubu. Autor felietonisty, Dan Savage, ciągle mówi, że wciąż jest najlepszy, nie wpadając w kupę nerwów. Zanurzyłem palec u nogi w puli związków. Woda jest ładna. Usługa znana jako Living & Loving Authentically. Przebudza mnie do przygotowania – ułóż listę 30 atrybutów, których chcę u faceta. Rozmawiamy o fantastycznym poczuciu humoru, umiejętnościach zwycięzcy, zamiłowaniu do książek. Poprzednim razem, gdy pisałem listę fantasy, było liceum. Cieszę się, że po kilku latach doświadczenia w połączeniu szukam więcej niż tylko miłośnika The Strokes. Decydujemy o jego obowiązkach: współczuciu, życzliwości i osobie, która naprawdę siebie kocha. Poza tym potrzebuję mężczyzny, który wkurza mnie i bierze mnie za to, kim jestem.

Sposób na zadowolenie kogoś. Wpadam w plamy, ale tracę odwagę i więź: Stosując licencjat z socjologii i antropologii, ona również twierdzi, że jest specjalistką od tego, czego pragną faceci, i to najwyraźniej kobiety o jasnych kolorach, układają włosy i emanują „modny, humorystyczny sposób myślenia”. Informuje mnie, że najlepszym sposobem na flirtowanie jest zwrócenie uwagi na dany problem, co wyjaśnia powód, dla którego łatwo jest go odebrać w parku dla psów. Idę do mojej posiadłości. Naprawdę nie mam szczeniaka, więc przybywam solo, w świecącej letniej sukience, a moje włosy są oddalone. Obawiam się, że spotykam się z przerażającym podglądaczem szczeniąt. „Więc gdzie jest twoje zwierzę?” – pyta przystojnego mężczyznę, jakbym schylił się, by wstrząsnąć wraz z jego czarnym laboratorium, Rupertem. Denerwuje mnie to, co najlepsze, i że odchodzę.

DZIEŃ 4: NIEDZIELA WAMPIRA

Umieściłem profil OkCupid pod tytułem „NIEDZIELA WAMPIRA”. (To dramat ze mnie. Ale wracając do domu, wierzę, hej, co wcale nie było bolesne. Sposób na spotkanie z ludźmi. Mieszkamy w kręgu, powtarzając nasze tytuły śmiesznymi głosami. Nie spotykam nikogo , ale naprawdę rozmawiam z 17-letnią kobietą o imieniu Spencer, która uczęszcza do liceum plastycznego.

DZIEŃ 5: SZYBKI I BRUDNY

Ubieram się w mój najlepszy strój Zooey, żeby mieć okazję na randkę z szybkością. Bardziej otwarty na przypadek – wiem, że pójdę do pubu i spotkam kogoś fajnego. Firma o nazwie FastLife, która twierdzi, że mam 90-procentowa perspektywa uzyskania minimum jednego meczu. To miejsce to sofa z białymi sofami, lustrzanymi ściankami działowymi i około 30 żyrandolami. Kiedy usłyszę brzęczyk, wypiję podwójny dżin i tonik i zaczynam swoją pierwszą z 10 pięciominutowych randek w ciągu godziny. Rozmawiam z przełożonym FedEx z siostrą, która jest piosenkarką country z Nashville, oraz schmoozy z finansistą, którego najdzikszym momentem jest uprawianie seksu w strefie zmian. Lekarz w dziwny sposób wypowiada się na temat właściwego użycia języka. Pięć minut może trwać bardzo długo. Następnie testuję „tak” instruktorowi fizyki i człowiekowi, który mówi mi, że był tak zmartwiony, że prawie nie wrócił dziś wieczorem. „Przez całą drogę piłem w pubie” – wyznaje – i powiedziałem, że mogę tu pić lub wędrować po drugiej stronie ulicy i spotkać kogoś dobrego ”. Delikatnie stukam go w ramię. To minuta romansu Katherine Heigl. Jednak następnego dnia otrzymuję wiadomość e-mail od FastLife z informacją o moich decyzjach, które do mnie pasują.

DZIEŃ 6: SZUKANIE CHŁOPAKA NA PORTALACH RANDKOWYCH

Przeglądaj wolnych, nieśmiałych i szukających miłości, nadchodzący biznes dobierania graczy w Toronto o nazwie Szukam tylko przyjaciół. Sofi kontrastuje ze znalezieniem chłopaka wysyłającego CV ”.

To jest jak szukanie pracy.

Musisz się spieszyć. Twoi znajomi muszą być świadomi, że jesteś singlem i szukasz. Bądź online, choć jest do bani. Pamiętaj, że potrzebujesz tylko pracy i potrzebujesz po prostu jednej osoby. Ale będzie niezliczona liczba osób, które ją poprowadzą „Innymi słowy, prawdopodobnie będę musiał przeprowadzić wiele wywiadów.

Publikacja psychologa Shannona Kołakowskiego. Nalega, aby zdenerwowani datatorzy zaczęli się regularnie kontaktować. W końcu, stwierdza, niebezpieczeństwo jest dość niskie: „Kiedy jednostka nie reaguje przychylnie, nie masz dużo zainwestowanych w związek, dlatego nie powinno to być bolesne”, czyta. „W rzeczywistości, wraz ze spotkaniem z nowym mężczyzną, bardziej realistycznym oczekiwaniem jest fakt, że może się to nie udać” Idę na wędrówkę po tętniącym życiem obszarze, w którym uśmiecham się i witam błyszczących yuppies, pozostawiając fantazyjne restauracje i cytrusy żeglarze wyprowadzający psy. Wielu mężczyzn i kobiet uśmiecha się i wita. 2 skaterzy i ja rozmawiamy o naszych ulubionych miejscach, w których można spędzać czas w Toronto. Zmniejszam się, jeśli pytają, czy chciałbym palić marihuanę z parkingu KFC, jednak czuję, że robię postępy.

Filmy Stillmana i projekt Chicago. Okazuje się, że mieszka przy drodze Dip bar znany jako Unlovable, a także, w rodzaju zbiegów okoliczności przeznaczonych na On the Vampire Weekend, które, jak się spodziewam, przyciągną niezależnych rockerów, którzy mają stragany.) Wypełniam niekończące się ankiety, mówiąc algorytm Jestem zmęczonym autorem z grubymi udami, ADD wraz z dyplomem studiów teatralnych. Zgodnie z OkCupid jestem „bardziej osobny”, „mniej motywowany miłością” i „mniej konwencjonalny moralnie” w porównaniu do zwykłego użytkownika. Boję się moich gier. 31-latek wita mnie serdecznym „ahoy!” Inni proszą o moje ulubione restauracje taco i słynne programy telewizji kablowej.

Wymieniam wiadomości za pomocą arborysty, który nazywa siebie „jedzeniem migdałów”. Na jego profilu, który przyznaje do kradzieży pasków porów Bié, wydaje mi się to dziwnie atrakcyjne. Nasz zespół melodyczny jest początkowo potężny, ale wkrótce się sypie. Przysięgam, że moje poszukiwania zostaną rozszerzone poza mój zwykły rodzaj – wyjątkowy, artystyczny, zubożały – co wcześniej sprawiło mi niezadowolenie.

DZIEŃ 7: ZNALEŹĆ FACETA DZIĘKI SPEED DATING – Czyli szybkie randki!

Tinder, również gwarantuje mi, że program jest idealny rzecz faktycznie dla niezamężnych pań. „Niektóre kobiety mają wrażenie, że nikogo nie ma na rynku, więc jeśli spotkają mężczyznę, będą się tylko trzymać” – mówi.

„Korzystając z Tindera, możesz się zatrzasnąć, ale prawdopodobnie interesuje Cię 10 innych mężczyzn korzystających z twojego telefonu komórkowego”.

Christina pokazuje mi wszystkie perspektywy w swojej skrzynce odbiorczej: 704 powiadomienia. Jej smukłe palce rozpoczynają trzy orgazmiczne rozmowy z trzema możliwymi datami. To tak, jakby Chopin grał na pianinie. Ale po osobistym spotkaniu z 50 mężczyznami była tylko na jednej randce. „Nie ma idealnej strategii znalezienia fantastycznego chłopaka” – stwierdza. „Dlatego musisz wypróbować tę rzecz”. Po kilku godzinach mojego zamiatania facet oferuje, że zabierze mnie do żydowskich delikatesów, a także „uprawi seks przez prześcieradło”; jeszcze inny mówi mi, że wyglądam jak Rashida Jones (!)).

Ostatecznie wysyłam wiadomość do przebiegłego nadzorcy oprogramowania i spotykamy się na drinka. Wydaje się lepszy niż we własnych filmach. Mówimy, być może zbyt wiele, o naszych byłych. Pod koniec dnia wprowadza mnie do roweru i wszyscy się całujemy. Proponuję odprowadzić jego szczeniaka. Jesteśmy pobłogosławieni, ale mnie nie pyta. Zostałem ustawiony w strefie elektronicznego znajomego.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *